KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 12868104
nr 1286 8104
Carl Köhler
(1919-2006), Sverige
Collage, Petruska alone nr 4. Signerad. 122x91 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 november 2019
kl 19:17:05
4/11 19:12:05
4/11 19:13:09
Carl Köhler
Läs mer om Carl Köhler